HİZMETLERİMİZ

Bilgi çağında yaşıyoruz ama bilginin tek başına kendisi de, orman kadar çokluğu da para etmiyor artık! 

İstediğiniz an ve zamanda, seçtiğiniz bilgiye doğrudan erişmek; çok daha önemli...

Bugünün iş dünyasında, işler bilgi teknolojilerinin etkin kullanımıyla yapılıyor. 

Özellikle de İNTERNET üzerinden!   Yetişemesseniz, geride kalırsınız. 

Bilgi teknolojileri her gün daha yüksek erişim hızlarını zorlarken, bazı endüstriler  trendleri algılamakta geride kalmıştır.

Endüstriyel imalat yapan işletmeler büyük ölçüde bilgi teknolojilerine bağımlıdır. 

Rapor  ürünü seçerken, anahtar eleme sorular sormak, yazılımın IT teknolojisini ne kadar iyi entegre ettiğini incelemek sağlıklı karar almanıza yardımcı olacaktır. Konfügürasyonun önemli bir kısmının web üzerinden yapılabiliyor olması da çalışmalarınıza esneklik katacaktır.ASPRapor web tabanlıdır; hem kullanımı hem de konfigürasyonu  web tarayıcısı üzerinden yapılır. Kullanıcı tarafında  herhangi bir özel kurulum gerektirmez. Standart yazılımların kurulumu ise sayfayı çağırdığınızda otomatik olarak tamamlanır. ASPRapor ile veriniz herzaman açık ve erişilebilir formatta saklanır. 

ASPRapor  tag-sınırsızdır. İstemci sayısı, ürün web-tabanlı  olduğundan sadece sunucu performansı iyi seçilmelidir. Bazen aklınıza büyük fikir geldiğinde; uygulamasının maliyetli olacağını öngörüp vazgeçebilirsiniz. ASPRapor , ile geleceği görüp, üretim hattınızda verimi arttıracak yenilikler için kendinizi  yüreklendirebilirsiniz.  

ASPRapor ‘u hazırlarken kolay ve anlaşılır bir yapı sunmak birinci hedefimiz olmuştur.

ASPRapor, her türlü endüstri için, özelleştirilebilen oldukça kolay bir uygulamadır.  Çimento, kağıt, plastik, metal, ekstrüzyon ve diğer endüstriler için...

 

 

 

tg-control-ac500-1-400x216