Aşkale Çimento San. A.Ş. (Erzurum)

1. Hat ve 2. Hat DCS Otomasyonu Advant DCS Kurulum AC410/450 Programlama PPA Upgrade Servis

ASP Otomasyon, çimento sanayisinde birçok üretim aşamasının otomasyonunu (farin değirmeni, fırın, çimento ve farin siloları, elektrofiltre ve diğer yardımcı üniteler) başarı ile tamamlamıştır. Çözümlerimiz, minimum servis ve bakım hizmeti gerektirecek şekilde tasarlanmış, standart programlama modülleri kullanılarak bu yapı desteklenmiştir.

Kurduğumuz sistemlerin müşterilerimize yaptığı katkıları sıralamak istersek:

  • Proses sürekliliği ve bundan kaynaklanan elektrik enerjisi, hammadde, işgücü vb. kazanımları
  • Fire azalması ve ürün kalite artışı sayesinde öğütme maliyetlerinde azalış
  • Üretim aşamalarının kolay izlenebilirliği
  • Verinin bilgiye dönüştürülebilmesi sayesinde sorunların önceden görülüp çözülebilmesi
  • Proses raporlarının doğru ve kolay alınabilmesi
  • Expert sistemlere alt yapı oluşturması

Çimento sanayisi için otomasyon çözümleri seçiminde, sistemde kullanılan analog ve sayısal giriş / çıkış sayısı, kilitlemeler, çevrimler ve run time yoğunlukları gözönüne alınmalıdır. Uygulamada proses bir bütün olarak alınmalıdır. Çimentoya özgü sistemler, fırın tarayıcıları, tahrik sistemleri ve laboratuvar otomasyonları proses kontrol sisteminin bir parçasıdır. ASP olarak sunduğumuz çözümlerde kullanım kolaylığını, esnekliği, açık bir yapıyı ve güvenirliliği hedeflemekteyiz.

Standart yapı taşlarını kullanarak size özel çözümler sunan ASP ile birlikte çalışarak, otomasyon sistemi kurum maliyetlerinizin geri dönüş süresini oldukça kısaltacaksınız.

Hayallerinizi sağlam temeller üzerine kurun! Sağlam temel için kaliteli çimento, kaliteli çimento için kusursuz proses kontrol ve otomasyon, bunun için ise ASP'ye ihtiyacınız var.

BENZER PROJELER